Zawody Międzypowiatowe w Biegach Przełajowych

4 października najlepsi biegacze uczestniczyli w kolejnym etapie biegów przełajowych. Etap międzypowiatowy odbywał się w Pomiechówku. Bieg okazał się nie lada wyzwaniem, gdyż trasa wiodła przez las, w którym zawodnicy musieli pokonać wiele terenowych przeszkód. Jednak nasi zawodnicy nie zawiedli.

Najlepsza okazała się Zuzanna Łęczycka, która na podium odebrała srebrny medal za bieg w swojej kategorii. Do finałowego etapu wojewódzkiego, który odbędzie się na wiosnę zakwalifikowali się także: Aleksandra Kowalska, Marta Waśniewska, Radosław Fabisiak i Mateusz Niewiadomski. Wspomnieć należy też o Agnieszce Stepuch, która cały swój bieg utrzymywała się w czołówce, a na jednej z ostatnich przeszkód upadła, co spowodowało przesunięcie w klasyfikacji z 8 na 14 miejsce.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za ogromną siłę walki i godne reprezentowanie szkoły, miasta i powiatu.

Nauczyciele wychowania fizycznego