Mistrzostwa Powiatu w Biegach Sztafetowych

30 września w Wołominie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Sztafetowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie sztafety. Bieg polega na przebiegnięciu przez zawodnika dystansu 800 metrów i przekazaniu pałeczki sztafetowej kolejnej osobie ze sztafety.

Naszą szkołę reprezentowały: Zuzia Łęczycka, Julka Łuciuk, Ola Kowalska, Julka Krzemieniewska, Agnieszka Stepuch, Marta Waśniewska, Karolina Gromół, Jagoda Laufer, Paulina Skibniewska, Maja Nowakowska, Maja Mirkowska i Martyna Chodakowska.Dziewczęta zajęły 3 miejsce. Niewiele zabrakło drużynie dziewcząt, by zakwalifikować się do następnego etapu, jednak w tej dyscyplinie dalej przechodzą tylko dwie sztafety.

Z bardzo dobrej strony pokazali się chłopcy w składzie: Radosław Fabisiak, Kacper Macioch, Alik Aywazyan, Mateusz Niewiadomski, Kacper Kowalski, Oliwier Żurawski, Rafał Mazurczak, Jakub Szczepocki, Jakub Kodeniec, Sebastian Michalski, Szymon Przywuski, Bartosz Paciorek. Sztafeta chłopców przez cały bieg prowadziła i z powodzeniem zakończyła bieg na pierwszym miejscu. Były drużyny, które próbowały walczyć z naszą sztafetą o mistrzostwo, jednak nasi chłopcy wzorowo przebiegli cały bieg, ostatecznie wyprzedzając sztafetę z 2 miejsca o 40 sekund.