Najaktywniejsze świetliczaki ze szkoły modułowej z wizytą w sali zabaw" Kolorado" w Warszawie.

Dnia 17 czerwca dzieci ze świetlicy szkoły modułowej pojechały do sali zabaw Kolorado w Warszawie. Wycieczka była nagrodą za całoroczny aktywny udział w życiu świetlicy.

Wybrane przez wychowawców dzieci przez cały rok pracowały na udział w wycieczce wzorowym zachowaniem, uczestnictwem w konkursach oraz proponowanym im formach zajęć. Wycieczka była bardzo udana. Dzieci bawiły się korzystając ze wszystkich atrakcji w sali zabaw "Kolorado", zjeżdżały na zjeżdżalniach, bawiły się w kulkach, strzelały piłeczkami. Miło spędziły czas na szalonej zabawie. Mamy nadzieję, że nagroda podobała się wybranym przez nas uczniom. Zachęcamy wszystkich do aktywnego uczestnictwa w życiu naszej świetlicy.

Wychowawcy świetlicy w szkole modułowej