Świetlicowa akcja „Złap Bakcyla”

W czwartek 28.04.2016r. naszą świetlicę odwiedziła uczennica klasy IV s Weronika Najda. Przyszła do nas aby opowiedzieć o swoim nietypowym hobby jakim są samoloty i wojsko. Spotkanie odbyło się w ramach świetlicowej akcji „Złap bakcyla”, w której prezentujemy ciekawe zainteresowania i hobby.

Weronika przygotowała bardzo ciekawą prezentację o samolotach. Nie było pytania, na które by nie odpowiedziała dzieciom. Przyniosła również niemałą kolekcję samolotów, o których mogłaby mówić bez końca. Jeden taki samolot nasza świetlica dostała od Weroniki w prezencie! Jej marzeniem jest dostanie się do Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Tego jej życzymy z całego serca!
Weronice bardzo dziękujemy za przybycie, przygotowanie ciekawych zajęć - jesteśmy pełni podziwu dla Ciebie! Uśmiech

Świetliczaki i Wychowawcy