Program stypendialny OMNIBUS

Program stypendialny "Omnibus” Fundaci im. Franciszki Drab na rok szkolny 2015/2016 będzie obejmował uczniów 4-tych, 5-tych i 6-tych klas szkół podstawowych z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Środki finansowe, którymi dysponuje Fundacja na wyżej wspomniany program planuje przeznaczyć dla uczniów wyróżniających się wysokimi ocenami i szerokimi zainteresowaniami poza programem szkolnym.

Szkoła może zaproponować kandydata do stypendium, ale raczej to rodzice lub opiekunowie powinni wystąpić w jego imieniu, wystawiając Wniosek o stypendium.

Regulamin konkursu oraz listę niezbędnych dokumentów, kandydaci przesyłają drogą mailową w plikach .pdf lub .jpg
na adres:info@fundacjaomnibus.pl

Jeśli kandydat nie może przesłać dokumentów w w/w formatach, należy kopie dokumentów potwierdzone przez administrację szkoły przesłać pocztą na adres: Warszawa 28, ul.Obozowa 63/65
Skr.pocztowa 71.

Informacje o stypendystach,wniosek oraz regulamin konkursu są do pobrania na stronie www.fundacjaomnibus.pl.
Kandydaci powinni udokumentować osiągnięte wyniki, przesłać kopie dyplomów/wyróżnień/certyfikatów, przedstawić dokumenty określające sytuację finansową w rodzinie.

Wnioski należy przesyłać do 17 lipca 2015 r. czyli niezwłocznie po wystawieniu ocen w szkole.
Stypendyści zostaną poinformowani o przyznaniu stypendium do dn. 25 sierpnia 2015 r. Poprzez stypendium Fundacja chce finansować wydatki związane z rozwojem ich zdolności i talentów.

Oceny na Wniosku lub innych przedstawionych dokumentach muszą być poświadczone przez Dyrekcję szkoły.