Szczególna noc klasy 2B

Noc z 7 na 8 grudnia była szczególną nocą dla uczniów klasy II B,  ponieważ razem ze swoimi Paniami spędzili noc w szkole.

W godzinach wieczornych cała grupa zjawiła się ze śpiworami, dobrym humorem w kieszeniach i całymi plecakami niespożytej energii. Uczniowie rozlokowali się w klasie, a potem rozpoczęły się wspólne gry i zabawy , nie zabrakło też rywalizacji sportowej ( baloniady). Na kolację zaszaleliśmy z kaloriami zamawiając pizzę. Niektórzy zmęczeni szybko zasnęli ale było kilkoro "duszków", dla których nocne harce trwały do drugiej w nocy. Sobota nadeszła błyskawicznie. Na rozbudzenie gimnastyka , a następnie śniadanko przygotowane przez Panie, sprzątanie sali i czas do domu.Wspólna noc była wspaniała,mamy nadzieję, że kiedyś ją powtórzymy.

klasa 2B