Dżentelmeni z 1F

8 marca w naszej klasie obchodziliśmy dość hucznie. Chłopcy, którzy wcześniej w wielkiej tajemnicy przed dziewczynkami przygotowywali cały scenariusz tej małej klasowej uroczystości, tego dnia pojawili się w klasie znacznie wcześniej niż zwykle.Tylko po to, by zrobić niesamowite wrażenie na koleżankach z klasy i stać się prawdziwymi dżentelmenami.

Chłopcy już od rana elegancko ubrani, przygotowywali salę na małe przyjęcie. Kroili ciasta, które wcześniej upiekli, rozkładali je na talerzykach i dzielili drobne upominki dla klasowych koleżanek.

Efekt był taki, że obie strony były bardzo zadowolone z klasowego wydarzenia.

Dzięki niemu uczniowie nauczyli się, że bezinteresowne działanie na rzecz innych przynosi wiele korzyści i szczęścia zarówno inicjatorom jak i obdarowanym.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Wychowawca klasy:
Agnieszka Krupsińska-Pietrzak