Recital z okazji Dnia Mamy w klasie 3f

26 maja2017r uczniowie klasy 3f zaprosili swoje mamy na wzruszający recital. Całe spotkanie przebiegało w miłej, cieplej atmosferze. Punktem kulminacyjnym  tej uroczystości ,który wywołał najwięcej emocji były filmiki nagrane podczas lekcji  przez panią Ewę oraz przez dzieci . Nasze pociechy  w swoich filmach okazały wdzięczność, szacunek i miłość do nas co wywołało u wielu mam łzy wzruszenia.

Na finał zostałyśmy zaproszone na wernisaż, podczas którego podziwiałyśmy obrazy swoich dzieci . Każde dziecko podarowało mamie własnoręcznie, namalowany w szkole  obraz oraz przepiękną, czerwoną różę. Dalsza część wieczoru upłynęła na milej pogawędce oraz słodkim poczęstunku. Przy dobrej zabawie czas szybko płynie. Spotkanie przedłużyło się do późnych godzin wieczornych. Miłym akcentem, na zakończenie była zabawna sesja zdjęciowa - Mama&Dziecko.
           Dziękuję w imieniu wszystkich mam, naszym kochanym dzieciom , za wszystkie łzy wzruszenia podczas każdego Dnia Matki a naszej wychowawczyni p. Ewie Stolarskiej za to, że co roku dbała o to, aby nasze dzieci pamiętały o nas.

Małgorzata Jończyk –mama Amelki