„Świetlicowa przygoda”

Dnia 9 VI 2017 r. grupa dzieci ze świetlicy szkolnej klas 0-II wyruszyła na ciekawą przygodę.
Uczniowie odwiedzili stajnię „Humorek” w Leśniakowiźnie, gdzie na dzieci czekało wiele atrakcji.

Już po przyjeździe dzieci uczestniczyły w prelekcji dotyczącej hodowli i pielęgnacji koni. Później właścicielka stajni zorganizowała dzieciom zabawę w podchody, gdzie „ pod dębami” ukryte były hasła z wcześniejszego mini-wykładu. Po tym możliwa była przejażdżka na koniach. Dzieci były zachwycone urokliwym miejscem i tamtejszymi zwierzętami. Na koniec czekała na nas wyprawa wozem po pobliskiej okolicy i lasach oraz kiełbaski z ogniska.

Najwięcej jednak frajdy sprawił dzieciom „ park linowy”, w którym zabawy „nie było końca”.

A tak oto relacjonuje nasz pobyt w Leśniakowiźnie jedna z naszych uczennic:

Bardzo dziękujemy rodzicom za zaufanie i wyrozumiałość, a w szczególny sposób dziękujemy Pani Alinie Moczulskiej za pomoc w opiece nas dziećmi podczas wycieczki.

Zapraszamy Państwa do obejrzenia fotogalerii z naszego wyjazdu, dostępnego pod linkiem:

Dziękujemy!

Nauczyciele świetlicy: