Sposób na nudę – relacja z akcji „Zima w mieście”

W dniach 13-17.02.2017 w naszej szkole zorganizowana została akcja „Zima w mieście”. Podczas jej trwania nie można było się nudzić. Nauczyciele przygotowali ciekawą ofertę zajęć edukacyjno-rekreacyjnych dla dzieci.

Zorganizowano wiele ciekawych warsztatów na których dzieci uczyły się nowych umiejętności. I tak np.: zorganizowano zajęcia sportowe, warsztaty taneczne, kulinarne,  plastyczne, krawieckie, informatyczne itp. oraz szereg wycieczek m.in. : wyjazd do Multikina, sali zabaw  „Hula-Kula”, wyjścia na basen czy lodowisko.

Dzieci chętnie korzystały z różnych form wypoczynku, a wszystkie przygotowane warsztaty i wycieczki cieszyły się dużą popularnością.

Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia fotorelacji z akcji „ Zima w mieście”.

Pozdrawiamy wszystkich uczestników,

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 1