Spotkanie z Dzielnymi Zuchami

W czwartek 9.02 do świetlicy „Z innej bajki” zawitali niezwykli goście. Tego dnia odwiedził nas druh Mateusz Cackowski wraz z zuchami: Agatką, Alą „Szczurkiem”, Julką, Bartkiem i Antkiem.

Podczas spotkania dzieciaki dowiedziały się czym zajmują się harcerze, a także mogły podziwiać a harcerskie stroje i czapki. Przekonali nas o tym, że będąc zuchami świetnie się bawią – przy okazji zdobywając wiele sprawności. Warto być zuchem, bo zuchy są pracowici i kreatywni. Sami muszą wykonać wiele przedmiotów potrzebnych do przeżycia w trakcie obozu – zdobywając w praktyce wiedzę o życiu.

Świetliczaki z przyjemnością spędziły czas z harcerzami słuchając, bawiąc się i mamy nadzieję, że zaowocuje to w przyszłości wstąpieniem do drużyny zuchów! Uśmiech

A.Kołakowska, A.Baranek, K.Przybysz