Koncert słowno – muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby, które towarzyszą nam w naszym życiu.
Klasa III d doskonale o tym wie i aby sprawić swoim Dziadkom i Babciom radość postanowiła zaprosić te ważne osobistości na słowno – muzyczny koncert jaki przygotowała pod okiem swojej wychowawczyni Pani Moniki Radzio. Uczniowie ćwiczyli prawie każdego dnia i własnoręcznie wykonali dla swoich Dziadków i Babć prezenty w postaci słoiczków zdobionych metodą decoupage.

W środę 1 lutego sala, w której na co dzień prowadzone są lekcje zamieniła się w salę pełną gości.
Na koncert przybyli zaproszeni goście czyli Babcie i Dziadkowie, oraz rodzice uczniów. Były wiersze, piosenki i piękne słowa płynące prosto z serc dzieci. Po końcowych przemówieniach przyszedł czas na wręczenie prezentów i indywidualne życzenia. Po życzeniach zaproszeni goście i aktorzy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

Było nam bardzo miło gościć Babcie i Dziadków i mamy nadzieję, że to co dla nich przygotowaliśmy podobało im się i sprawiło im radość.

Dzieci z klasy III d
wraz z wychowawczynią