„Orla” - księgarnia wielu możliwości w świetlicy szkolnej

Już po raz kolejny w nasze szkolne mury zawitała  ząbkowska księgarnia „Orla”.
Pan Daniel Kasprzykowski – jeden z pracowników księgarni prezentował dzieciom różne gry, zachęcając tym samym do jak najczęstszego korzystania z nich.

A tak oto relacjonuje spotkanie uczennica naszej szkoły:

Prezentowane były zarówno gry planszowych,strategicznych, rozwijające logiczne myślenie jak i zręcznościowych. Celem spotkania było ukazanie różnych gier jako alternatywa dla gier komputerowych, które coraz częściej pochłaniają czas naszych pociech.

Niewątpliwie gry, które były prezentowane w świetlicy zrobiły na dzieciach ogromne wrażenie. Wszyscy byli zachwyceni prezentacją gier przez Pana Daniela.

Na koniec, tak jak w księgarni Orla, można było poczęstować się słodkim faworkiem albo pączkiem.

Niespodzianką dla dzieci była także wiadomość o tym, że wszystkie gry prezentowane w dniu dzisiejszym w świetlicy szkolnej już tam zostaną i będziemy mogli z nich korzystać.

Jeszcze raz dziękujemy ekipie księgarni Orla za miłą wizytę, a w szczególności Panu Danielowi Kasprzykowskiemu za poświęcony czas i promowanie gier wśród uczniów naszej szkoły.

Nauczyciele świetlicy

klas 0-II.