„ Modelarstwo i gry bitewne” w świetlicy modułowej klas II, III - czyli akcja „ Złap bakcyla”

20 października świetlicę modułową klas II,III odwiedził wyjątkowy gość.
Kto to taki? Przeczytajcie koniecznie!

Znalezione obrazy dla zapytania hobby

Naszym gościem był tata ucznia klasy 0 b Pan Daniel Kasprzykowski, który pasjonuje się modelarstwem oraz grami bitewnymi.  Pan Daniel tworzy makiety do gier z przedmiotów codziennego użytku tj. papier toaletowy, korki, styropian. Maluje figurki, oraz inne elementy niezbędne do stworzenia scenerii  konkretnej gry i oczywiście w te gry gra. Nasi podopieczni mogli zobaczyć jak wygląda taka makieta, oraz poszczególne modele. Każdy element scenerii tworzony przez naszego gościa jest niesamowicie precyzyjny ( sklejany, malowany, ozdabiany).  Pan Daniel poświęca swojej pasji  bardzo dużo czasu i jednocześnie zaraża nią  syna, znajomych, oraz gości Księgarni przy  ulicy Orlej, gdzie na co dzień pracuje.

Nasze Świetliczaki dowiedziały się jak można samemu przygotować wspaniałą i ciekawą grę i co najważniejsze zobaczyły, że takie hobby to fajny pomysł na zagospodarowanie czasu wolnego.

Największą jednak frajdę sprawiło naszym podopiecznym oglądanie, dotykanie i testowanie przeróżnych modeli przyniesionych przez Pana Daniela. Spotkanie było bardzo ciekawe i pokazało dzieciom, że grać można nie tylko na komputerze, tablecie czy telefonie. Nasz gość  pokazał dzieciom, że one same wykorzystując rzeczy dostępne w każdym domu mogą stworzyć coś oryginalnego, a co najważniejsze mogą rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność. Wszystkich, którzy  chcieliby kreatywnie spędzić  czas wolny  Pan Daniel zaprasza na Dni Otwarte w Księgarni przy ulicy Orlej
w Ząbkach w każdą niedziele, gdzie wspólnie z nim można zagrać w ciekawe gry, malować modele,
a także nauczyć się języka angielskiego. My bardzo dziękujemy  za spotkanie, przekazanie cennych informacji, a być może i zarażenie tą wspaniałą pasją.

Dzieci i wychowawcy świetlicy modułowej klas II, III